Name Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Key
Alex Freeman M 255 290 271 281 M=Male
Jonty Jackson M 260 297 260 280 F=Female
John Schindler Staff 283 297 280 SV=Supervet
Jacob Dillerstone M 277 280 267 277 MV=Male Vet
Finn Mawer M 270 270 FV=Female Vet
Neil Taylor Staff 271 264 264 MYA = Male Youth A
Matt Harrison Staff 247 250 251 264 MYB = Male Youth B
Allen Hull M 257 254 240 264 MYC = Male Youth C
Jared Watson MYA 267 267 251 260 MYD = Male Youth D
Oliver Hopwood M 252 228 258 MYE = Male Youth E
Chris Orrick M 255 221 258 FYA = Female Youth A
Andrew Weightman M 257 268 217 256 FYB = Female Youth B
Alastair Munnoch M 254 261 228 254 FYC = Female Youth C
Nick B M 254 FYD = Female Youth D
Lucas Harcombe M 240 242 251 FYE = Female Youth E
Isak Cornelissen MYA 221 197 250
Kris Smith M 235 249
Charlie Haslam M 267 271 248
Mark Wilson M 221 231 224 245
Max Roberts MYA 254 287 258 242
Jonathan Poen M 236 242
Rob Woodward M 234 231 247 241
Jack Wilkinson M 237 241
Thomas Neal M 240 221 240
Oliver Grady Staff 257 257 207 238
Andrew Spencer M 134 238
Luke Parkin M 234 225 238
Steve Roberts MV 254 251 237
Benjamin Kidd M 221 228 200 237
John Haxon M 237
Emma Rawsthorne F 247 258 247 235
PAV M 232 228 215 235
Reece Hewitt M 192 234
Joe Clark M 244 237 190 234
Sophie Daniels F 230 204 187 232
Josh Rawson M 221 228 231
Alison Gibbings F 188 225 228
Greg Welsh M 244 214 225
Carl Hobson M 221 224 190 225
Will Poulett M 198 224
Alex Robertson M 224
Ruth Hardy F 237 241 198 222
Liam Rix M 208 208 191 221
Scott Gibson MV 200 197 188 221
Sean Seery M 217 230 197 217
Sam Fisher M 184 184 167 217
Luke Nevins MYB 215 209 194 215
Matthew Kent Myers M 214 180 215
James Hinkley M 247 251 197 214
Tom Ramsay M 176 187 180 214
Patrick Richell M 178 161 177 214
Tom Hetherington M 234 201 214
Oliver Booth M 214
Rhys Lewis M 214
Cameron Pegram M 195 219 211
Mary Leese F 219 211
Rosa Arnold FYB 181 210
Joe Hilter M 210
Victoria Gillon FYA 204 205 164 205
Katie Palmer F 228 237 197 204
Craig Lilley M 173 167 204
Jonny Haigh M 204
Matthew Egan M 204
Tom Scarborough M 177 187 202
Shiv Gallagher F 178 192 171 202
Leon Potts M 168 151 201
Noah Vink M 201
Harry Thompson M 195 137 200
Connor Theodorakis M 204 157 200
Rachel Cooper F 182 185 181 198
Iain Lynn M 152 198
Rob Tomlin M 114 108 197
Stephen Dryden M 180 181 197
Oliver Bloomfield M 207 177 194
Thierry Boos MV 178 164 167 194
Alex Matthews M 155 194
Myles Robertson M 193
Katri Cornelissen FV 185 174 175 191
Ruth Murray F 190
Rich Horner M 141 188
Steven Wragg M 188 201 171 187
Archie Ellis-stanley M 187
Charlotte Strugnell FYD 188 194 151 184
Ed Aitchison M 184
Jack/John O'neill M 135 182
Julian Niro MV 182
Ella Warburton F 188 192 174 181
Nick Scragg M 174 179 142 181
Will Goodram M 117 181
Glen Morgan M 139 179
Lynton Wall Palmer M 158 161 131 178
Louie Davies FYB 140 148 211 177
Patrick Swain M 172 164 177
Shianne Ferrary F 182 165 164 175
Oliver Dickinson M 156 168 148 175
Chris Larkin M 172
James Walker MYA 165 185 175 170
Rose Stock F 155 160 152 168
Polly Kerr FYC 160 200 140 167
JTB M 100 167
Clare McCarty F 167
Jack Dempster M 107 161 137 166
George Squires M 165
Dan Carrigan MYB 162 135 145 164
Clare Higgins F 148 161
Sam Campbell M 168 169 138 161
Mark Martell M 177 167 160
Amos Collin MYB 159
Craig McMenemy M 142 162 158
Emily Pambakian F 120 157
Jack Buchanan M 130 155
Josh Cairns M 154 121 154
Darran B MV 152
Mark White M 140 114 111 151
Calum Langdale M 151
Maddi Benjamin F 167 149
Alex Parker M 120 145
Ben Ward M 154 140 130 144
Jamie Reed-Embleton MYB 143
Andrew Nevins M 147 115 94 141
Garreth Dunstall M 140
Genmaim Piennejeam M 138
Daniel Peel MV 160 131 94 137
Lucas Billington M 174 205 183 134
Hector Hawkins M 151 123 131
John Hebron M 131 134 107 131
Olivia Pearson F 130 131
Lee Goble M 124 131
Jemima Hawkins FYA 186 148 135 130
Luke Million M 125 110 128
Sarah Myers F 144 107 128
Masahi Stokoe M 128
Andy Grieves MV 134 110 104 127
Gav Dillerstone MV 148 117 151 124
Henry Marsden M 124
Rob Johnson M 124
Charlotte Waldron FYA 107 121
Euan Clubbs M 128 118
Joe Leeming M 131 113 117
Will Walker SV 131 121 100 114
Jonathan Smith M 118 107 114
Oliver Peel MYC 125 117 78 112
Becca Woolmer F 115 110 94 110
Jonathon Earnshaw M 108
Lucia Ferrary F 137 122 94 107
Ben Murray M 160 107
Aileen Hoenerloh F 104
James Mensforth M 121 90 54 101
Lachlan Ewart MYB 101
Zoe Greig FYA 101
Jim Rickard MV 67 101 60 100
Paul M 100
Will Berry M 100
Michelle Cairns FV 97
Zach Tyrell-Thrower MYB 92
Louis Oliver MYB 91
Simon Gayer M 88 60 90
Bertie Harrington M 90
Karen Dillerstone FV 109 108 94 87
Lynn F 77 40 87
Rob Egan MV 87
Fabian McLaughlan M 84
Danielle Leonard F 80 80
Seb Phillips MYE 84 67 70
Tom M 49
Aiden Rickard MYC 47 90 60 47
Gwilym Rowbottom M 274
Robin Bruce-Gardyne M 244
River M 238
Scott Daykin M 238
David Howett M 260 261 232
Jack Yon M 231
Ned Jackson M 231
james sluth M 230
Cas Ladha M 238 218
Sam Ward MYB 205 211
Craig Hunter M 249 197
Agi Cornelissen M 197
Rob Williams Staff 241 201 191
Andrew Basset M 191
Christian Arnold M 188
Toby Kitching M 188
Gavin Sewell MV 205 187
Garry Paxton MV 178 187
Jemima Churchhouse F 187
Sam Pollard M 231 215 184
Pierre Hornsblow M 177
Alex Wardill M 175
Louise Mitchell F 175
Holly Bennet F 160 154 174
Callum Marriott M 174
Ryan Etherington 168
Graham Ward MV 199 167
Claire Yim F 164 168 164
Callum Langdale M 161
Stephan Dryden M 161
Louis Kane M 215 160
George Thomas M 157
Caitlin Judge F 157 181 155
sam etherington M 151
Scott hagen M 151
Callum Dunlop M 147
Tami Rogers FV 150 184 144
Tom Dudley M 131 139 144
Will Gammack M 118 142 140
Louise Prentice F 185 211 137
Ellis McCoy M 134 141 137
Tom Jackson M 134
Elen Clarke F 132
Graham Oakes M 127 165 128
Tom Corner M 123
Alex O'Neill M 120
Molly Bates-Porter F 120
Tiree Taylor M 116
Jonathan Carrol M 160 111
Chris Laws M 171 105
Heidi Rhodes James F 97
Erica Fox F 91
Jack White M 125 121 90
Rachael Cross F 121 90
Clare Mccary F 88
Jack Banhanan M 85
Annabel Page FYA 128 134 81
Annie Li F 80
Caelinn Omaoileoin F 71
Steve Rigden M 114 137 67
Nicola Mccoy FV 124 100 67
Christian Johnson Richards M 114 111 64
Amy Willingham Bredenkamp F 111 80 60
Daniel Johnson M 60
Atticus Prior FYB 75 107 57
Steven Robson M 57
Ben Gray M 74 47
Oliver Sewell MYC 77 37
Maksym Ymuj M 287
Jack Beanland M 275
Kieron Paterson M 244 271
Joe Edwards M 264
Em Rickinson M 250 248
Nicky Whittaker M 241
Ollie Wright M 241
Fergus Evans M 237
Jack Williamson M 234
Joe Mawhood M 232
Chris Scott M 223
Luke Paxton M 221 221
County Geezer SV 219
Matthew Beanland M 217
James Pooley M 198 212
Paul Barron M 211
Isaac Carter MYA 210
Laurie Wyatt MYA 204
Andy Brady M 198 201
Cosette Darby F 154 201
John Bell M 201
Issy Orwin F 241 200
Suffian Saied M 190
John Carter M 214 184
Joseph Embleton M 111 181
Josie Milburn F 171 178
Josh Mcdougall M 171
Rasa Solanki FYC 163
Rachel Gilmore F 160
Ellie Kendrick F 152
Alvara Conchello M 201 151
Ed Oldridge M 200 151
Joseph Bongard M 151
Gimort MV 150
Ana Rodrigues F 147 141
Maria Polak F 138
Nadia Allan F 136
Robea Tomlin M 135
George Macellaro M 164 131
Seth Chapman MV 131
Jack Tucker Brown M 151 130
Dean Vinton M 144 130
A McLarty M 130
Connor Williamson M 130
Adam Stout MYC 129
Germain Pierrejean M 128
Amber Earl FYD 129 127
Matt G M 128 120
Bella Grimman FYC 118
Lauren Rogers F 117
Helen Parkin F 112
Iolo Squires M 110
Antonia Lister F 104
Max Piotrowicz M 104
Duncan Robb MYC 107 100
Becky Holloway F 99 98
James Hodson M 211 94
Alma Piotrowicz F 90
Lewis Pearson M 90
Adam Townend MYB 87
Molly Black F 87
Paul Wyatt MV 84
Mion Armstrong F 80
Sue Boxshall SV 80
Matthew Eltringham Davison M 78
C McArdle M 60
Michael Green M 60
Luke Lad M 248
Alex Surtees M 244
Elle Partington F 242
David Bradburn M 240
Ben Grove M 234
Tim Bonham M 230
Viktor Kertesz M 227
Tony Mcmeekin MV 220
Adam Gregg M 212
Oliver Crosby M 210
James Petherbridge M 204
Robert Meadows M 195
Jamel Houd M 191
Harpreet F 190
Christopher Fox M 188
Annabel Parslow FYA 180
Sam G M 178
Eduin Aitchison M 177
Lewis Dimmick M 170
Matt Wilson M 170
Amy Etherington F 167
Peter Evans M 166
Rob Gladwin M 165
Mark McDermid M 164
Zoe Hawking F 162
Nazanin Jahanshahi F 161
Ethan Lisk M 155
Max R M 155
Erin Prior F 151
Sarah Garcia F 151
Jane Sutton F 148
Mark Anthony Martell M 148
Ania Marczynska F 147
Grace Curtis F 144
Matt Walter M 142
Alexander Buchanan M 141
Thomas Harrison M 141
Paul Gerrard MV 134
Adam Bokenfohr M 132
Jacob Gunn M 128
Ben Robinson M 125
Michael Wheeler M 125
Beth Pearson F 122
Adam Jackson MYB 120
Emily Carr F 120
Julia Whitehall F 117
Freya Townsend F 115
Dan Copson M 111
Paul Phillips M 111
Dan Wales M 110
Tom Carr M 110
John O'Neill M 109
James Haynes M 108
Ruth Croddle F 107
Jordan Routledge M 102
Matthew Jackson M 101
David Sinclair M 100
Malcome Dimmick SV 97
Fay Pearson FYA 91
Tom Pringle MYA 91
Vivek Vaidya M 87
Nathan Thompson MYA 84
Radhika Shah F 81
Peter Coyle M 71
Millie Dacosta Evans FYB 61
Lucas Barrow M 60
Penny Hart F 57
Miriam Chapman F 54
Mark Jackson MV 53
Natasha Bell F 50
Max Wolfenden M 44
Jessica Barrett F 41
Paul Quin MV 17