Name Category Round 1 Round 2 Key
Jonty Jackson M 260 297 M=Male
Alex Freeman M 255 290 F=Female
Max Roberts MYA 254 287 SV=Supervet
Maksym Ymuj M 287 MV=Male Vet
Jacob Dillerstone M 277 280 FV=Female Vet
Jack Beanland M 275 MYA = Male Youth A
Charlie Haslam M 267 271 MYB = Male Youth B
Kieron Paterson M 244 271 MYC = Male Youth C
Andrew Weightman M 257 268 MYD = Male Youth D
Jared Watson MYA 267 267 MYE = Male Youth E
Joe Edwards M 264 FYA = Female Youth A
David Howett M 260 261 FYB = Female Youth B
Allistair Munnoch M 261 FYC = Female Youth C
Emma Rawsthorne F 247 258 FYD = Female Youth D
Chris Orrick M 255 FYE = Female Youth E
Allen Hull M 257 254
Steve Roberts MV 254
Oliver Hopwood M 252
James Hinkley M 247 251
Craig Hunter M 249
Em Rickinson M 250 248
Greg Welsh M 244
Ruth Hardy F 237 241
Nicky Whittaker M 241
Ollie Wright M 241
Thomas Neal M 240
Cassim ladha M 238
Joe Clark M 244 237
Katie Palmer F 228 237
Fergus Evans M 237
Jack Williamson M 234
Joe Mawhood M 232
Rob Woodward M 234 231
Mark Wilson M 221 231
Sean Seery M 217 230
PAV M 232 228
Benjamin Kidd M 221 228
Josh Rawson M 221 228
Luke Parkin M 234 225
Alison Gibbings F 188 225
Carl Hobson M 221 224
Chris Scott M 223
Luke Paxton M 221 221
Isak Cornelissen MYA 221
Cameron Pegram M 195 219
County Geezer SV 219
Matthew Beanland M 217
Sam Pollard M 231 215
Matthew Kent Myers M 214
James Pooley M 198 212
Louise Prentice F 185 211
Paul Barron M 211
Isaac Carter MYA 210
Luke Nevins MYB 215 209
Liam Rix M 208 208
Victoria Gillon FYA 204 205
Lucas Billington M 174 205
Gavin Sewell MV 205
Sophie Daniels F 230 204
Laurie Wyatt MYA 204
Tom Hetherington M 234 201
Andy Brady M 198 201
Steven Wragg M 188 201
Cosette Darby F 201
John Bell M 201
Issy Orwin F 241 200
Polly Kerr FYC 160 200
Scott Gibson MV 200 197
Harry Thompson M 195
Charlotte Strugnell FYD 188 194
Ella Warburton F 188 192
Shiv Gallagher F 178 192
Suffian Saied M 190
Tom Ramsay M 176 187
Rachel Cooper F 182 185
James Walker MYA 165 185
John Carter M 214 184
Sam Fisher M 184 184
Tami Rogers FV 150 184
Stephen Dryden M 180 181
Caitlin Judge F 157 181
Joseph Embleton M 111 181
Nick Scragg M 174 179
Josie Milburn F 171 178
Garry Paxton MV 178
Mark Martell M 177
Tom Scarborough M 177
Katri Cornelissen FV 185 174
Craig Lilley M 173
Josh Mcdougall M 171
Sam Campbell M 168 169
Claire Yim F 164 168
Oliver Dickinson M 156 168
Leon Potts M 168
Shianne Ferrary F 182 165
Graham Oakes M 127 165
Thierry Boos MV 178 164
Rasa Solanki FYC 163
Patrick Richell M 178 161
Lynton Wall Palmer M 158 161
Jack Dempster M 107 161
Rose Stock F 155 160
Rachel Gilmore F 160
Ben Murray M 160
Connor Theodorakis M 204 157
Holly Bennet F 160 154
Josh Cairns M 154
Ellie Kendrick F 152
Alvara Conchello M 201 151
Ed Oldridge M 200 151
Hector Hawkins M 151
Joseph Bongard M 151
Gimort MV 150
Jemima Hawkins FYA 186 148
Louie Davies FYC 140 148
Will Gammack M 118 142
Craig McMenemy M 142
Ana Rodrigues F 147 141
Ellis McCoy M 134 141
Ben Ward M 154 140
Tom Dudley M 131 139
Maria Polak F 138
Steve Rigden M 114 137
Nadia Allan F 136
Dan Carrigan MYB 162 135
Jack/John O'neill M 135
Robea Tomlin M 135
John Hebron M 131 134
Annabel Page FYA 128 134
George Macellaro M 164 131
Daniel Peel MV 160 131
Seth Chapman MV 131
Jack Tucker Brown M 151 130
Dean Vinton M 144 130
Olivia Pearson F 130
A McLarty M 130
Connor Williamson M 130
Jack Buchanan M 130
Adam Stout MYC 129
Euan Clubbs M 128
Germain Pierrejean M 128
Amber Earl FYD 129 127
Lee Goble M 124
Lucia Ferrary F 137 122
Will Walker SV 131 121
Jack White M 125 121
Rachael Cross F 121
Matt G M 128 120
Bella Grimman FYC 118
Gav Dillerstone MV 148 117
Oliver Peel MYC 125 117
Lauren Rogers F 117
Andrew Nevins M 147 115
Mark White M 140 114
Joe Leeming M 131 113
Helen Parkin F 112
Christian Johnson Richards M 114 111
Andy Grieves MV 134 110
Luke Million M 125 110
Becca Woolmer F 115 110
Iolo Squires M 110
Karen Dillerstone FV 109 108
Sarah Myers F 144 107
Jonathan Smith M 118 107
Atticus Prior FYB 75 107
Charlotte Waldron FYA 107
Antonia Lister F 104
Max Piotrowicz M 104
Jim Rickard MV 67 101
Nicola Mccoy FV 124 100
Duncan Robb MYC 107 100
Becky Holloway F 99 98
James Hodson M 211 94
James Mensforth M 121 90
Aiden Rickard MYC 47 90
Alma Piotrowicz F 90
Lewis Pearson M 90
Simon Gayer M 88
Molly Black F 87
Adam Townend MYB 87
Paul Wyatt MV 84
Amy Willingham Bredenkamp F 111 80
Mion Armstrong F 80
Sue Boxshall SV 80
Matthew Eltringham Davison M 78
Lynn F 77
Oliver Sewell MYC 77
C McArdle M 60
Michael Green M 60
Finn Mawer M 270
Alastair Munnoch M 254
Luke Lad M 248
Alex Surtees M 244
Elle Partington F 242
David Bradburn M 240
Lucas Harcombe M 240
Kris Smith M 235
Ben Grove M 234
Tim Bonham M 230
Viktor Kertesz M 227
Tony Mcmeekin MV 220
Mary Leese F 219
Louis Kane M 215
Adam Gregg M 212
Oliver Crosby M 210
Oliver Bloomfield M 207
Sam Ward MYB 205
James Petherbridge M 204
Graham Ward MV 199
Robert Meadows M 195
Jamel Houd M 191
Harpreet F 190
Christopher Fox M 188
Annabel Parslow FYA 180
Sam G M 178
Eduin Aitchison M 177
Patrick Swain M 172
Chris Laws M 171
Lewis Dimmick M 170
Matt Wilson M 170
Amy Etherington F 167
Madelaine Benjamin F 167
Peter Evans M 166
Rob Gladwin M 165
Mark McDermid M 164
Zoe Hawking F 162
Nazanin Jahanshahi F 161
Jonathan Carrol M 160
Ethan Lisk M 155
Max R M 155
Cosette Darby F 154
Erin Prior F 151
Sarah Garcia F 151
Jane Sutton F 148
Mark Anthony Martell M 148
Ania Marczynska F 147
Grace Curtis F 144
Matt Walter M 142
Alexander Buchanan M 141
Thomas Harrison M 141
Paul Gerrard MV 134
Adam Bokenfohr M 132
Jacob Gunn M 128
Ben Robinson M 125
Michael Wheeler M 125
Beth Pearson F 122
Emily Carr F 120
Adam Jackson MYB 120
Julia Whitehall F 117
Freya Townsend F 115
Robert Tomlin M 114
Dan Copson M 111
Paul Phillips M 111
Dan Wales M 110
Tom Carr M 110
John O'Neill M 109
James Haynes M 108
Ruth Croddle F 107
Jordan Routledge M 102
Matthew Jackson M 101
David Sinclair M 100
Malcome Dimmick SV 97
Fay Pearson FYA 91
Tom Pringle MYA 91
Vivek Vaidya M 87
Nathan Thompson MYA 84
Seb Phillips MYE 84
Radhika Shah F 81
Danielle Leonard F 80
Ben Gray M 74
Peter Coyle M 71
Millie Dacosta Evans FYB 61
Lucas Barrow M 60
Penny Hart F 57
Miriam Chapman F 54
Mark Jackson MV 53
Natasha Bell F 50
Max Wolfenden M 44
Jessica Barrett F 41
Paul Quin MV 17
John Schindler Staff 283 297
Neil 'Phil my power' Taylor Staff 271
Ollie Grady Staff 257 257
Matt Harrison Staff 247 250
Robert Williams Staff 241 201